Poznaj nas lepiej

Jesteśmy firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

0
-
Zadowolonych klientów
0
-
Przewiezionych ton towarów
0
-
Przebytych kilometrów

Nasza oferta

Transport

Posiadamy niezbędne dokumenty i licencje na transport zarówno krajowy jak i międzynarodowy, co pozwala nam swobodnie poruszać się po UE.

Spedycja

Aby sprostać wymaganiom rynku transportowego dysponujemy dużą bazą klientów w kraju i za granicą.

Logistyka

Zoptymalizujemy wszelkie koszty przewozu oraz dokonamy najlepszych dla przewoźnika sposobów do osiągnięcia celu.

Przewóz

Zapewniamy przewozy ładunków całopojazdowych jak i drobnicowych dla każdego typu samochodu dostawczego zarówno na terenie kraju jak i za granicą.
Polityka prywatności

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych opracowano wewnętrzne procedury
i zalecenia, które mają zapobiec naruszeniom bezpieczeństwa danych osobowych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami przekazywanymi na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(dalej jako: „RODO”).

Administratorem Danych Osobowych jest: GORDON Donata Wyszomirska Spółka jawna z siedzibą w Łodzi, ul. Tuwima 34/7, 90 – 002 Łódź.

Czytaj treść polityki prywatności